top of page

Bizi Tanıyın

Hizmetlerimizin her alanında üstün nitelik ve kalitenin bir araya geldiği Citile'ye hoş geldiniz! Citile’de 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip ekibimiz, üstlendiğimiz her projenin başlı başına bir şaheser olmasını sağlamayı öncelik olarak almaktadır.

 

Yetenekli ekibimiz, şehrin sunduğu en iyi ve en parlak olanaklara erişime sahip, İstanbul'un kalbi olan Etiler ofisimizde yer almaktadır. Benzersiz tasarım konseptleri yaratmaktan bunları hayata geçirmeye kadar baştan sona mükemmelliğe kendimizi adayıp, seçkin tasarımlarımızı yaşam alanlarınıza adapte etmek Citile'nin en büyük prensibi olmaktadır.

Yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel tekniklerle hazırlanan konseptleriniz, her aşamasında uzman ekiplerimiz tarafından özenle hazırlanır.

Deneyimli mimarlarımızla ihtiyaçlarınız, istekleriniz ve hayallerinizi karşılayan çalışmaları profesyonellikle tamamlayıp; projenizin başından sonuna kadar destek sunmaktayız.

Malzeme ve fonksiyonellik alanında dünyada eşi benzeri bulunmayan ürünlerimiz, ekibimiz tarafından özenle size özgü hale getirilmektedir.

DuneHouse5.jpg.jpg

Associate
Programı

Porcelanosa Associate Programı, Porcelanosa Grubu'nun bir parçası olmayı isteyen girişimcilere özel bir programdır. Associate Programı, iş sahiplerine Porcelanosa Grubu'nun kurumsal değerleriyle uyum içinde, sektörün ön saflarında yer alan bir şirkete katılma ve markanın dünyaya sunduğu ürün ve hizmetleri mevcut olduğu konumda bulunan insanlara sunma fırsatı vermektedir.

 

Dünyaca ünlü Porcelanosa Grubu, Associate Programı kapsamında müşterilerimize en yüksek kalitede malzemeleri sunmamızı ve bunları tasarımlarımıza kusursuz bir şekilde dahil etmemizi sağlamaktadır.

bottom of page