top of page

Bizi Tanıyın

Hizmetlerimizin her alanında lüks ve kalitenin bir araya geldiği Citile'ye hoş geldiniz. Citile’de 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip ekibimiz, üstlendiğimiz her projenin başlı başına bir şaheser olmasını sağlamayı öncelik olarak alır. 

 

Yetenekli ekibimiz, şehrin sunduğu en iyi ve en parlak olanaklara erişime sahip, İstanbul'un kalbi olan Etiler ofisimizde yer almaktadır. Benzersiz tasarım konseptleri yaratmaktan bunları hayata geçirmeye kadar baştan sona mükemmelliğe kendimizi adayıp, lüks tasarımlarımızı yaşam alanlarınıza adapte etmek Citile'nin en büyük prensibidir.

Seçkin ve yüksek kaliteli ürünler ve tekniklerle hazırlanan konseptleriniz, her aşamasında uzman ekiplerimiz tarafından özenle ve profesyonellikle hazırlanır.

Deneyimli mimarlarımızla ihtiyaçlarınız, istekleriniz ve hayallerinizi karşılayan çalışmaları profesyonellikle tamamlıyor ve projenizin başından sonuna kadar destek sunuyoruz.

Malzeme, fonksiyonellik ve konfor alanında üretilen bütün tasarımlar ekibimize ve size aittir.

DuneHouse5.jpg.jpg

Associate
Programı

Porcelanosa Associate Programı, Porcelanosa iş grubunun bir parçası olmayı isteyen girişimci iş sahiplerine sunulan bir programdır. Associate Programı, iş sahiplerine Porcelanosa iş grubunun kurumsal değerleriyle uyum içinde, sektörün ön saflarında yer alan bir şirkete katılma ve markanın bütün sunduklarını mevcut olduğu konumda müşterilere sunma fırsatı sunar.

 

Dünyaca ünlü Porcelanosa Group, Associate Programı kapsamında müşterilerimize en yüksek kalitede malzemeleri sunmamızı ve bunları tasarımlarımıza kusursuz bir şekilde dahil etmemizi sağlamaktadır.

bottom of page