top of page

Tasarım Yaklaşımımız

Dünyaca Ünlü Tasarımcılar

Tasarımcı ekibimizin en önemli parçası olan dünyaca ünlü tasarımcılarla tanışın! Her tasarımcı, müşterilerimizin beklentilerini aşan olağanüstü tasarımlar yaratmak için benzersiz bir beceri ve uzmanlık sunar.

zorororort.jpg
Zaha Hadid
0361-fp5387_3.jpg
Foster + Partners
563800362a970309bf00043c.jpg
Simone Micheli

İç Mimari Destek

Müşterilerimize profesyonel iç mimari destek ve tasarım hizmeti sağlıyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan güzel ve işlevsel alanlar yaratmaya kendini adamış ve mükemmel tasarımı fonksiyonellikle harmanlamıştır.  İster evinizin tamamını yenilemek istiyor olun, ister yalnızca belirli bir odayla ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, yanınızdayız.

kobu-agency-7okkFhxrxNw-unsplash_edited.

Tanışma

Tasarım hizmetlerimiz, sizi tanımayı bir öncelik haline getirip vizyonunuzu anlamak ve alanınızı kişiliğinizin bir yansımasına dönüştürmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışır. Mükemmel renk paletini seçmekten mobilya ve aksesuar seçimine kadar uyumlu ve davetkar bir ortam yaratmak için her ayrıntıya özen gösteriyoruz. Hayal ettiğiniz mekanları tasarlamak için sizleri tanıyıp yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplash_edited.

Tasarım Danışmanlığı

Tasarım danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimiz için her zaman ilham ve fikir alabileceği bir uzmanla sizi buluşturur. Ekibimiz size değerli bilgiler sunarken, bilinçli kararlar vermenize ve zevkinize ve bütçenize uygun bir tasarım planı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Sizinle bir ekip halinde çalışır heyecanlı bir yolculuğa çıkmak sabırsızlanıyoruz. Ekibimiz size değerli bilgiler sunarken, bilinçli kararlar vermenize ve zevkinize ve bütçenize uygun bir tasarım planı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

greyson-joralemon-A1g0oeX29ec-unsplash_e

Uygulama

Profesyonellerden oluşan uygulama ekibimiz alanınızı analiz edecek ve her santimetrekarenin kullanımını optimize ederek hayallerinizdeki tasarımı hayata geçirmeye hazırdır. Alanınızın hem pratik hem de estetik açıdan hoş olmasını sağlamak için trafik akışı, mobilya yerleşimi ve depolama çözümleri gibi faktörleri dikkate alacağız.

bottom of page