top of page

Tasarım Yaklaşımımız

Dünyaca Ünlü Tasarımcılar

Yaratıcı ekibimizin en önemli parçası olan dünyaca ünlü tasarımcılarla tanışın!

 

Her tasarımcı, müşterilerimizin beklentilerini aşan, yaşam alanlarına benzersiz bir deneyim ve bakış açısı getiren olağanüstü tasarımlar yaratmak için üstün bir beceri ve uzmanlık sunmaktadır.

zorororort.jpg
Zaha Hadid
0361-fp5387_3.jpg
Foster + Partners
563800362a970309bf00043c.jpg
Simone Micheli

İç Mimari Destek

Bizden alacağınız ürün ve servislerin yanı sıra, mimari ve yaratıcı tasarım ekibi olarak deneyimimiz ve yaratıcı bakış açımızla müşterilerimize profesyonel iç mimari destek ve tasarım hizmeti sağlamaktayız. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan güzel ve işlevsel alanlar yaratmaya kendini adamış ve mükemmel tasarımı fonksiyonellikle harmanlamıştır.

 

İster yaşam alanlarınızın tamamını yenilemek istiyor olun, ister yalnızca belirli bir projeyle ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, biz yanınızdayız!

kobu-agency-7okkFhxrxNw-unsplash_edited.

Tanışma

Tasarım hizmetlerimizde, sizi tanımayı öncelik haline getirip vizyonunuzu anlamak ve yaşam alanınızı kişiliğinizin bir yansımasına dönüştürmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışmaktayız. Mükemmel renk paletini seçmekten mobilya ve aksesuar seçimine kadar uyumlu ve ilgi çekici bir ortam yaratmak için her ayrıntıya özen göstermekteyiz. Hayal ettiğiniz mekanları tasarlamak için sizleri tanıyıp yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

ryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplash_edited.

Tasarım Danışmanlığı

Tasarım danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimiz için her zaman ilham kaynağı olup fikir alabileceği bir uzmanla sizi buluşturur. Ekibimiz size değerli bilgiler sunarken, bilinçli kararlar vermenize, zevkinize ve bütçenize uygun bir tasarım planı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Sizinle bir ekip halinde çalışıp heyecanlı bir yolculuğa çıkmak için sabırsızlanıyoruz. 

greyson-joralemon-A1g0oeX29ec-unsplash_e

Uygulama

Profesyonellerden oluşan uygulama ekibimiz alanınızı analiz edip her santimetrekarenin kullanımını optimize ederek hayallerinizdeki tasarımı hayata geçirmeye hazır olmaktadır. Alanınızın hem pratik hem de estetik açıdan hoş olmasını sağlamak için kullanma alışkanlıkları, mobilya yerleşimi ve depolama çözümleri gibi faktörleri dikkate alıp hayatınızı kolaylaştırmayı hedef almaktayız.

bottom of page